ENGLISH

                                                  ASiSA


        Şirketimiz 2009 yılında ASİSA ELEKTRİK ve ELEKTRONİK SİSTEMLER  adıyla şahıs firması olarak kurulmuştur.  Bünyesindeki profesyonel ve tecrübeli Elektrik ve Elektronik AR-GE mühendisleri vasıtasıyla, günümüz teknolojisini yakından takip eden, sürekli yenilikçi, özgün ve kaliteli ürün felsefiyle hareket eden aktif bir vizyona ve anlayışa sahiptir.

 

Ürettiğimiz ürünler %100 olarak profesyonel AR-GE ekibimiz tarafından, gelişmiş devre koruma ve tasarım özellikleri göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Programlanabilir RF uzaktan kumanda sistemleri, okul - fabrika - durak zil saatleri , oyun makineleri kontrol kartları(langırt kartı) , led tabela animasyon kartları üretiminde ve okul zil programı yazılımında; özgün teknolojisiyle sektörde iddialı bir başlangıç yapmıştır. Tasarım çalışmalarından önce piyasadaki mevcut yerli ve yurtdışı ürünler için özenli benchmark çalışması yapılmış ve bu ürünlere göre üstün özellikli ve yenilikçi ürünler tasarlanmıştır. 
 
Şirketimiz bünyesindeki aktif AR-GE ekibi vasıtasıyla  yeni ürün tasarımları yapmakta ve portföyündeki ürün çeşidini her geçen gün arttırmaktadır.RFID ve BLUETOOTH kontrollü kapı kilitleri, dijital göstergeli panolar(kuyumcu panoları, otel panoları), solar (PV-fotovoltaik) enerjiye yönelik SOLAR MPPT ŞARJ KONTROL CİHAZI projelerine yönelik özgün ürün geliştirme çalışmalarımız özenle devam etmektedir. 2018 yılının ilk çeyreğinde yeni ürünlerimizi siz değerli müşterilemize sunarak piyasaya yenilikler getirmeyi planlamaktayız.
 
TSE standartları ve kalite direktiflerine göre ürünlerimiz titizlikle tasarlanmaktadır.
 
Şirketimizin vizyonu ve hedefi; ulusal ve uluslararası arenada kendi alanında lider üretici ve öncü bir  firma olmak, kısa süre içerisinde Dünya ülkelerine ülkemiz adına ihracatını arttırmayı hedef edinmiştir. Bu hedef ve vizyon doğrultusunda siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu yorum ve beğeniler bize güç ve güven sağlamaktadır.
 
ASiSA ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SİSTEMLER